0532 454 88 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yönetim Şeklimiz

Anasayfa » Yönetim Şeklimiz
Akdeniz Yönetim olarak, geniş çaptaki çözüm ortakları, gençliğin verdiği enerji ve idari konulardaki deneyimimiz ile; yönetimini üstlendiğimiz tüm yaşam alanlarına bu tecrübe ve enerjimiz ile artı değer katmak için tüm olanakları seferber ediyoruz. İmzamızı attığımız tüm ortak yaşam alanlarına prestij, kalite ve maddi değer katmak bizim yönetim şekilimizdir.
Yönetim firması kat maliklerinin onayını almadan hiçbir iş anlaşması, iş sözleşmesi, işçi alma, işçi çıkarma, demirbaş kararı alma ve ek aidat kararı alamaz.
İcra ettiğimiz işler, hesaplar, harcamalar tam bir şeffaflık içinde uygulanır ve her ay yenilenen duyuru panolarında, mobil uygulamamızda ve web sitemizde duyurulur.
Genel kurulda belirlenen tüm eksikler, kısa-orta-uzun vadeli planlara ayrılarak yapılır.
Yönetim şirketi olarak, ortak alanlarının yönetimini üstlendiğimiz kat maliklerine huzurlu, saygın, sorunsuz, temiz, estetik, sosyal etkinliklerle donanmış bir yaşam alanı sunmak için tüm imkanlar kullanılır.
Gereksiz harcama yapılmaz; kalite ve fiyat optimizasyonu çerçevesinde en uygun satınalma gerçekleştirilir.
Tüm işlemlerde, kat maliklerinden gelen talepler değerlendirilir ve araştırmalar sonucunda en doğru ve akılcı yöntem belirlenir.
Uygulamalar merkezden değil, yerinden şekillenir.
Kamuya karşı olan mali, idari, adli tüm sorumluluklar yerine getirilir. Kat malikleri bu tarz ayrıntılı işlerle meşgul edilmez