0532 454 88 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bina Yönetimi Nedir?

10 Temmuz 2017
718 kez görüntülendi
Bina Yönetimi Nedir?

 

Bina yönetimi nedir sorusu herkesin kafasını karıştıran bir durumdur. Kısacası özetlemek gerekirse insan, mekan, hizmet ve teknoloji faktörlerini bir araya getirerek yapıların hayat standartlarına ve kullanım kolaylıklarını yükselten bir hizmet mesleği olarak söylememiz yanlış olmaz. Sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunan adres ise şüphesiz Akdeniz Bina Yönetimi  adresi oluyor.

Ağır hizmetler olarak adlandırılan hukuki, ticari ve teknik hizmetler yanı sıra hafif hizmetler olarak ön görülen güvenlik, temizlik, çevre zararlı mücadele gibi hizmetlere kadar bir yapının işleyişinde olması gerekli hizmet yelpazesinin genelini bir araya getirir. Ayrıca da bunları yönetilmesi adına gerekli hizmetin taşınmaz mal sahiplerine aktarılması adına Akdeniz yönetim öz verili şekilde işlerini bu doğrultuda devam ettirmeye çalışmaktadır. Bina yönetimi diye söylendiğinde akla ilk gelen firma Akdeniz Yönetim olacaktır. Çünkü bu kadar emin konuşmamızın sebebi önceden sunmuş olduğu hizmet anlayışıdır. Sizlere maksimum destek ve öncü bir şekilde işlerinizi devam ettirmenize olanak tanıyan bina yönetimi ile artık apartmanlarınız emin ellerde olacağından şüphe duymayın. Her açıdan doğru ve şeffaf bir bina yönetimi Akdeniz yönetim ile sizleri bekliyor olacak.

Akdeniz bina yönetimi servisi, binanızda yer alan Sosyal Sigortalar Kurumu ve İş kanunundan doğan iş sözleşmelerini, aylık bordroların bir düzene konulması, aylık Sosyal Sigortalar Kurumu bildirgelerinin sunulması, mesai çizelgesi vb. konularda siz değerli apartman sakinleri adına meydana getirmektedir. Şöyle özetlemek gerekirse mali müşavirlik bile yapıldığı bu işlemler ile beraber sonradan meydana gelebilecek problemlerin önceden tedbiri alınmış olacaktır. Yine Akdeniz bina yönetimi servisi bünyesinde çalışmakta olan anlaşmalı avukatlar ile size her açıdan vekâlet sunması takdirde her hususta danışmanlık hizmeti sağlayacaktır. Üstelik de bu hizmet ücretsiz olarak sizlere veriliyor. Akdeniz yönetim sizlere şu güvenceyi de veriyor. Uygun görülmeyen çalışmalardan memnun olmamanız halinde, yöneticiliğimizi tek taraflı olarak bitirme imkânı sizlere sunuluyor. Bütün bu hizmetler meydana gelirken sizlere güvenlik ve kaliteli hizmet sunulması ön plana tutularak bu anlamda işler rayına konuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?