0532 454 88 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mezitli Apartman Yönetimi

10 Temmuz 2017
731 kez görüntülendi
Mezitli Apartman Yönetimi

Türkiye’nin en güzel kentlerinden biri olan Mersin’in merkez ilçelerinden olan Mezitli’de apartman yönetimi oldukça önem arz eden bir durumdur. Mezitli apartman yönetimi olarak çalışmalarını devam ettiren Akdeniz yönetimi sayesinde aylık tutulan aidatların hesap durumunuzu görmek istemez misiniz? Online ödeme yaparak, banka kuyruklarından kurtulmak istemez misiniz? Ancak profesyonel bir apartman yöneticisiyle çalışma yaparak bütün yönetim problemlerinizi sizin adınıza çözüme kavuşturacak ortağıyla çalışmak istemez misiniz? Akdeniz yönetim olarak bütün bu hususlarda size hizmet sağlayan bir ekiple beraber hizmetlerini sağlar. Sahip olduğu ekip ile beraber sizlerin çözüm ortağı sunarak Mezitli apartman yönetimi ile alakalı hizmetlerinde yaşam alanınızı büyütmekte, iş yükünüzü en aza indirgemektedir. Sağlamış olduğu profesyonel izlenimler ile sizlerin çatışmadan uzak, rahat, şeffaf ve güvenilir bir koşullar altında hayatınızı idame ettirmenizi olanak tanımaktadır. Ayrıca sunmuş olduğu Mezitli apartman yönetimi hususlarda hukuksal bir zeminde çözüm yolları sağlamaktadır.

Huzurlu koşullar altında hizmet alabileceğiniz Akdeniz Yönetim sayesinde Mezitli apartman yönetimi hakkındaki problemlerinize yanıt bulmak istiyorsanız bütün hesap işlerinizi Akdeniz yönetim bünyesinde çalışmakta olan muhasebecilere yöneltebilirsiniz. Yine her açıdan hukuki işleri sizin yerinize hukuk bürosu takibini yürütür. Teknik sıkıntılarınıza çözüme kavuşturacak ekip elemanlarını da Akdeniz yönetim bizzat kendisi seçer ve bulur. Ayrıca Mezitli apartman yönetimi hususlarındaki bütün bu işlerinizi de 634 sayılı Kat Malikleri Kanunu’na göre işleme koyarak bu açıdan işleri yürütmek adına büyük özverili ile çalışmalarını yürütür. Bütün teknik personeli Akdeniz yönetim bulur. Örneğin, güvenlik sistemlerinizin tamir, bakım ve kurulum işlerini devam ettirmek adına teknik elamanları sizler için ayarlar.

Asansör tamircisini, güvenlik personellerine kadar Akdeniz Yönetim ayarlamaktadır. Bununla beraber tadilat gerektiren bütün hususlarda sizlere tamirci, boyacı, elektrikçi ayarlayarak sizlere kusursuz hizmet sağlayacaktır. Onların ödemeleri ve senelik izinleriyle de bizzat ilgilenerek, Sosyal Güvenlik Kurumu primlerini bizzat yatırmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız akdenizyonetim.net adresine bir ziyaret gerçekleştirerek iletişim halinde olabilirsiniz. Apartman yönetimi hizmetleri almak için bu adres tam size göre olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?