0532 454 88 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mersinde Apartman ve Site Yönetim Firması

10 Temmuz 2017
780 kez görüntülendi
Mersinde Apartman ve Site Yönetim Firması

Akdeniz bina yönetimi bu anlamda kusursuz hizmet anlayışı ile yola çıkmış bir sistemdir. Çok katlı daireler ve diğer binalardaki kat malikleri ve kiracıların gayrimenkul açısından karşılaştıkları veya ileride meydana gelebilecek muhtemel hukuki riskleri önceden sezerek gerek görülen desteği sağlayan danışman hizmeti ile sizlere her açıdan yardımcı olmaktadır.

Akdeniz yönetim olarak bina veya site genel giderlerinin düzenli takibi, çalışan insanların alacağı maaş ve sosyal haklarının vaktinde giderilmesi ile şeffaf takip edilebilir bir yönetim anlayışıyla bu yola çıkmış nadir adreslerden biridir. Sıra dışı hayat ve yaşam alanlarına, ayrıcalıklı hizmet sağlar. Kat hizmetlerinden çevre güvenliği olduğu kadar bunların dışında her açıdan verilecek olan görevleri kabul edip günlü hayatınızı düzene koymakta sizlere yardımcı olur. Profesyonel yönetici ve çalışanların ücretlendirilmesinden, bahçe düzenlemesine, havuz filtrelerinden çatı giderlerine varana dek bütün sistem çalışmalarını anlık takip ile her zaman düzenli ve güvenilir yönetim anlayışı ile işlerini yürütür.

Mersin merkezli olarak çalışmalarını yürüten Akdeniz yönetim sizlere apartman ve binalar olarak her türlü sıkıntınızda destek olacak ve ortaya çıkan sorunlarınıza karşı mutlak çözümler üreterek işlerini bu şekilde yola koymak adına çaba sarf edecektir. Bu anlamda gönlünüzün ferah olmasını dileriz. Akdeniz yönetim bina yönetimi ve apartman yöneticiliğinde kendini kanıtlamış ve Haziran 2011’den bu zamana kadar kusursuz bir şekilde hizmetlerini devam ettirmektedir. Akdeniz yönetim ile iş yapmak isteyenler akdenizyonetim.net bu adrese girerek daha et bilgiler alabilir. Apartmanlarınızın veya binalarınızın yönetimi emin ellerde olmasını istiyorsanız her türlü probleminizde sizlere dahiyane çözüm imkanlarını sizlere sağlayan bir yönetim sistemi istiyorsanız bu adresi tercih etmenizi sizlere tavsiye ederiz. Çünkü bu adres bu işte en tecrübeye ve deneyime sahip olmasından dolayı işini en doğru ve kaliteli şekilde yapmaya özen göstererek bu anlamda çalışmalarını devam ettirir. Sizler de iyi bir yönetim anlayışı içerisinde olmak istiyorsanız bu adresle irtibat kurarak iletişim sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?