0532 454 88 02
Sosyal Medya Hesaplarımız

Toroslar Apartman Yönetimi

10 Temmuz 2017
725 kez görüntülendi
Toroslar Apartman Yönetimi

Akdeniz apartman yönetimi, Profesyonel apartman yönetimi ve site yönetimi konularında sizlere sağlamış olduğu hizmetler ayrı ayrıdır. Akdeniz yönetim ise bu açıdan tam anlamıyla doğru ve kaliteli hizmet için profesyonel bir kadro ile bu işleri yürütüyor. Bu açıdan apartmanda yaşamsal ve teknik durumlarda problem meydana gelmesinin önüne geçilecektir. Bu tip durumlarda yasal ve hukuksal bir temel oluşmaktadır. Daha önce gerçekleştirilmemiş ise ‘site yönetim planı’ ve ‘site işletme projesi’ derlenerek işler bu doğrultu üzerinde devam ettirilir. Bu zamanlarda hemen herkesin yaptığı gibi aidat topluyorsanız, çağ dışı olarak kabul edilen bu yöntemden sizi kurtarıyoruz. Akdeniz apartman yönetimi firması olarak sizin adınıza bir banka hesabı oluşturarak bu açıdan işlerimizi yürütüyor. Aidatlar da bu hesap üzerinden bir araya getiriyor. Özellikle kat malikleri tarafından vaktinde ödenmeyen aidatlar var ise Akdeniz apartman yönetimi firmamızın avukatları bu konuyu takibe alarak çözüme kavuşturmaktadır.

Türkiye’nin sahil kentlerinden olan Mersin’in merkez ilçelerinden olan Toroslar apartman yönetimi olarak tercih edilen akdenizyonetim.net Akdeniz Yönetim sizlere senelik toplantılar, karar almalar, defter tasdikletme gibi bürokratik uğraşıları bırakmayarak bizzat bu firma kendisi halletmektedir. Ayrıca da senelik genel kurul toplantılarının yapılması, kararların karar defterine kayıt halinde tutulması, defter tasdikleri, noterlik vb. yasal zorunluluğu olan bölümleri de kendi tarafınca yapmaktadır. Ayrıca işletme hesabı defteri tutulması gibi binaya ait gelir gider kontrolleri de gerçekleştirmektedir.

Harcama listeleri ve binanızla alakalı gerçekleştirilen zorunluluğu olan işlemler de Akdeniz yönetim tarafından üstlenilir. Bununla beraber her kat oturanına verilen şifre ile web adresi üzerinden, aidat ödeme çizelgesi, harcama listeleri ve binanızla alakalı olarak online takip etme şansına sahip olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin ürünlerinden (dask, konut, kasko, yaşam, işsizlik, sağlık ve diğerleri) indirimli olarak yararlanır ve bununla beraber de Akdeniz apartman yönetimi servisi gayrimenkul kiralama ve satış danışmanlığı da hizmetlerini de sağlamaktadır. Yani kısacası sizlere anlatmak gerekirse Toroslar başta olmak üzere apartman yönetimleri konusunda uygun bir yer arayışı içerisindeyseniz https://www.akdenizyonetim.net/ bu adres tam size göre olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?